დაარსების დღიდან ჩვენი ორგანიზაცია თანამშრომლობს მრავალ ორგანიზაციასთან, პარტნიორთან, როგორც ეროვნულ, ისე საერთაშორისო დონეზე.
ჩვენი   პარტნიორები  არიან: საქართველოს ოკუპირებული  ტერიტორიებიდან  დევნილთა, შრომის, ჯანმრთელობისა   და    სოციალური  დაცვის   სამინისტრო;  სოციალური   მომსახურების   სააგენტო. ქალაქ  თბილისის  მუნიციპალიტეტის   მერია, ჯანდაცვისა   და   სოციალური   მომსახურების    საქალაქო   სამსახური, კულტურის, განათლების, სპორტისა და   ახალგაზრდულ   საქმეთა   საქალაქო   სამსახური.
ძალიან მნიშვნელოვანი ურთიერთობა დამყარდა თბილისის მერიასთან,  განსაკუთრებით შეზღუდული შესაძლებლობის მქონე პირთათვის  სოციალური სერვისების  განვითარების   მიმართულებით.
საქართველოს    იუსტიციის  სამინისტრო;  დანაშაულის პრევენციის,არასაპატიმრო  სასჯელთა   აღსრულებისა და  პრობაციის   ეროვნული სააგენტო;
საქართველოს ეკონომიკისა და მდგრადი განვითარების სამინისტრო,სსიპ სახელმწიფო ქონების ეროვნული სააგენტო;
ახალგაზრდობის სააგენტო,ბავშვთა   და   ახალგაზრდობის  განვითარების    ფონდი.
საერთაშორისო პარტნიორები:
ამერიკის საელჩო, ნიდერლანდების საელჩო, საფრანგეთის საელჩო, მსოფლიო ბანკი,ღია საზოგადოება-საქართველო, ,,მსოფლიო  სწავლება’’-უესაიდი, ფონდი ,,ჰორიზონტი,’’ მერსი ქორი,პოლონეთის ინტელექტუალური შეფერხების  მქონე  პირთა   ასოციაცია’,’რიტა პროექტი-პოლონეთი, ჩეხეთის განვითარების  სააგენტო, ჩეხური  ორგანიზაცია-,,ადამიანი  გაჭირვებაში’’, ნორვეგიის  განათლების სამინისტრო,ნორვეგიის მთავრობა,გერმანიის თანამშრომლობის  ფონდი,  მაკლეინის   ასოციაცია.
საერთაშორისო ფონდების, საელჩოებისა  და სხვა სამოქალაქო საზოგადოების ორგანიზაციების გარდა, ბოლო წლებში განვავითარეთ მნიშვნელოვანი პარტნიორობა იტალიურ ორგანიზაციასთან და მოხალისეობრივ ცენტრთან – Ce.S.eVo.Ca. – რომელთან ერთადაც განვახორციელეთ სხვადასხვა პროექტები, დაწყებული იტალია-საქართველოს ორმხრივი კონფერენციებიდან იტალიაში ოფიციალურ ვიზიტამდე. გარდა ამისა, 2022 წლიდან ჩვენ დავიწყეთ ჩვენს ორგანიზაციაში მცირე რაოდენობის ახალგაზრდა იტალიელი მოხალისეების მასპინძლობა, რომლებიც ყოველწლიურად გვეხმარებიან  ჩვენი პროექტების განვითარებასა და   საერთაშორისო    ურთიერთობების   გაძლიერებაში.

Since its establishment, our organization cooperates with many organizations and partners, both at the national and international levels.
Our national partners are: the Ministry of IDPs from the occupied territories of Georgia, the Ministry of Labor, Health and Social Protection; the Social Service Agency; the City Hall of Tbilisi Municipality, the City Service of Health and Social Services, the City Service of Culture, Education, Sports and Youth Affairs.
Furthermore, a very important relationship was established with Tbilisi City Hall, especially in the direction of development of social services for people with disabilities.
Other national partners are: the Ministry of Justice of Georgia; the Crime Prevention, National Agency for Enforcement of Non-custodial Sentences and Probation;
the Ministry of Economy and Sustainable Development of Georgia, the State Property Agency of Georgia;
The Youth Agency; the Children and Youth Development Fund.
International partners:
the Embassy of America, the Embassy of the Netherlands, the Embassy of France, the World Bank, Open Society-Georgia, the World Education-USAID, the Horizon Foundation, the Mercy CORPS, the Polish Association of People with Intellectual Disabilities, the Rita Project in Poland, the Czech Development Agency, the Czech Organization "People in Need", the Norwegian Ministry of Education, the Norwegian Government, the German Cooperation Fund, the McLain Association.
In addition to international foundations, embassies and other civil society organizations, in recent years we have developed an important partnership with the Italian organization and volunteer center - Ce.S.eVo.Ca. - with whom we implemented various projects, starting from Italy-Georgia bilateral conferences to an official visit to Italy. In addition, from 2022 we started hosting a small number of young Italian volunteers in our organization, who help us every year to develop our projects and strengthen international relations.